Supsan'da 6 Sigma

Supsan yıllardır tüm şirkette 6 Sigma faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Her yıl tüm çalışanlarının katılımıyla onlarca projeyi hayata geçirerek müşterilerine değer yaratmakta ve birçok iş problemini çözmektedir. Supsan projelerin yarattığı değeri düzenli olarak takip etmekte ve başarılı olan tüm projeler için çalışanlarını düzenli aralıklarla ödüllendirmektedir.

Yazının Devamı +

Kalite Politikamız

Supsan A.Ş. olarak, Eaton, global ve yerli otomotiv yan sanayiinde; Sahip olduğumuz kalite yönetim sistemlerimizin tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi, Tüm yasalara ve kanuni yükümlülüklere uymayı, Yüksek kalitede ürün ve hizmeti tam zamanında ve düşük maliyetle sunmayı, Etkinliğimizi ve verimliliğimizi artırma hedefi ile sürekli gelişme ve kendimizi yenilemeyi

Yazının Devamı +

Sosyal Sorumluluk

Borusan çalışanlarının gönüllü olarak yer aldığı Okyanus Gönüllüleri ekibi, çevre temizliğinden sivil toplum kuruluşlarına desteğe kadar birçok projede yer alıyor. Okyanus Gönüllü Borusanlılar Platformu, Borusan çalışanlarının bilgi ve becerilerini toplumsal sosyal sorumluluk projelerinde gönüllülük yaklaşımıyla kullanmalarını sağlayarak eğitim, kültür-sanat, çevre ve insan hakları konularında etkili çözümler üretmek amacıyla oluşturuldu.

Yazının Devamı +

YENİ REFERANSLARIMIZ TÜM REFERANSLAR+