HABERLER

30 Eylül 2016
Supsan Turbo İle Automechanika Fuarına Damgasını Vurdu

Supsan turbo ile Automechanika Fuarı’na damgasını vurdu

 

Yıllık 10 milyon adetlik supap üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük motor supabı üreticisi olan Supsan A.Ş. dünyanın en büyük otomotiv buluşmalarından biri olan Automechanika Fuarı’na katıldı. Fuarda 20 farklı ürün gamını sergileyen Supsan A.Ş., yeni nesil araçlar için geliştirdiği turbo ile fuara damgasını vurdu.

 

… Eylül 2016 / İstanbul - 10 milyon adetlik supap üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük motor supabı üreticisi olan, Borusan Holding şirketlerinden Supsan A.Ş., 13-17 Eylül 2016 tarihinde Frankfurt’ta gerçekleştirilen Automechanika Fuarı’na katıldı. Dünyanın önde gelen otomotiv firmalarının da yer aldığı fuarda 20 farklı ürün gamını tanıtan Supsan A.Ş., yeni nesil araçlar için geliştirdiği turbo ile fuarın ilgi odağı oldu.

 

20 farklı ürün gamı sergilendi

 

Automechanika’nın otomotiv servis endüstrisi için dünyanın önde gelen ticaret fuarı olduğunu belirten Supsan A.Ş. Genel Müdürü Salih Alson, “ Automechanika uluslararası firmaların katılım sağladığı ve otomotiv yedek parça sektörünün nabzını tutan önemli bir fuar. Biz de uzun zamandır katılıyoruz, fakat bu yıl daha büyük bir stantla fuarda yerimizi aldık. Böylelikle hem mevcut müşterilerimizle ticari ilişkilerimizi değerlendirdik hem de potansiyel müşterilerle buluşma imkanı bulduk. Bu yıl 20 farklı ürün gamı ile sektörün karşısına çıktık ve ürünlerimizin tanıtımını yaptık. Özellikle turbonun gördüğü ilgi bizi çok memnun etti. Bu ürünün Türkiye’de imal edilmesi ve Supsan kalitesiyle piyasaya sunuluyor olması ayrıca bir beğeni kazanmasını sağladı. Turboda hem referans gamını ilerletmemiz hem de çeşitli tarz ve yeni tiplerde üretim yapıyor olmamız bu ürünümüze artı bir değer kattı ” dedi.