HABERLER

20 Ekim 2016
Supsan A.Ş. 6 Sigma etkinliği ile çalışanlarını ödüllendirdi

 

… Ekim 2016 / İstanbul - Yıllık 10 milyon adetlik supap üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük motor supabı üreticisi olan Supsan A.Ş., 12 projede görev alan toplam 98 çalışanını ödüllendirdiği Yalın 6 Sigma Extra Large organizasyonunu gerçekleştirdi.

 

10 milyon adetlik yıllık supap üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük motor supabı üreticisi olan, Borusan Holding şirketlerinden Supsan A.Ş., bugüne kadar grup bünyesinde altı kez ”Yılın En İyi 6 Sigma Şirketi” ödülüne layık görüldü. Çok sayıda Siyah Kuşak ve Uzman Yeşil Kuşak proje yarışmasında da çeşitli dereceleri olan Supsan A.Ş., şirket bünyesinde geliştirilen 12 projedeki toplam 98 çalışanını, 11 Ekim’de gerçekleştirdiği Yalın 6 Sigma Extra Large etkinliğinde ödüllendirdi.

 

Borusan Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Yalın 6. Sigma Kurumsal Yayılım Sorumlusu Canan Ercan Çelik ve Supsan A.Ş. Genel Müdürü Salih Alson’un katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte, Supsan A.Ş.’de Yalın 6 Sigma projelerinin gelişimi, geldiği nokta ve uygulamaya alınan projeler değerlendirildi. Ödül almaya hak kazanan projelerin liderleri; Volkan Avdallar, Erdal Kurt, Yalçın Çakır, İbrahim Can, Abdülkadir Can, Mevlüt Gülak, Şenol Kaya, Serkan Can, Emre Sınanmış, Hakan Üstündağ, Cem Yücel ve Volkan Aktemur’a ödüllerinin takdim edildiği etkinlik, Kahoot Ödüllü Bilgi Yarışması ve sucuk ekmek partisi ile sona erdi.